אי שם בגלקסיה אחרת שוכנת עיר ההיי-טק מאקוהירו סיטי, ביתו של מפעל הגיבורים. המפעל נוצר על-ידי ארכיטקט העיר החכם, מר מאקורו, מתוך מטרה לשמור על סטטוס קוו של שלום ברחבי היקום ולהילחם במפלצות השונות מרחבי הגלקסיה. עלילת הסדרה מתמקדת בצוות אלפא של המפעל ובעמיתיהם הטירונים. בין גיבורי הסדרה- פרסטון סטורמר,

סדרת אנימציה המתרחשת ביפן המיתולוגית, העוקבת אחר קורותיהם של ארבעה גיבורים צעירים- קאי, קול, זיין, וג'יי. הרביעייה מתאמנים תחת הדרכתו של המנטור הקשיש, סנסאיי ווו, ונאבקת באחיו המרושע, הארכי נבל לורד גראמדון. הסדרה תתמקד באיום המגיע מצד בנו של גראמדון, לויד גראמדון, המבקש ללכת בעקבות אביו, ומשחרר להק הרסני של

מונסונו הסיפור של המונסונו מתחיל לפני 65 מיליון שנה .... מטאורים נופלים על הארץ, והמטאורים האלה יוצרים חיים! חיים מלאי כוח, בלתי נשלטים והרסניים! זהו המונסונו - הוא זינק מעבר לחלל, עידנים שלמים לפני קום האדם, הוא נשרף מעבר לאטמוספרות של הפלנטה והתרסק אל תוך ארבע פינות העולם, מביא עמו בלגן, הרס והכחדת

ילד צעיר החי באי טרופי. לופקה מכיר את פליפר לאחר שהוא מציל אותו מסופה כשהקאנו בו שט טובע. חברו הטוב של לופקה שמלמד אותו את סודות הים, כיצד לחיות מתחת למים וכיצד לדבר בשפת יצורי הים.

הדרדסים הם יצורים כחולים קטנטנים עם כובעים לבנים אשר גרים בכפר קטן וקסום בלב יער בבתים צבעוניים דמויי פטרייה. חייהם השקטים והטובים מופרים על ידי בני האדם ובהם גרגמל המכשף הרשע. גרגמל רוצה ללכוד את כל הדרדסים כדי לאכול אותם ולהשתמש בהם בפורמולה קסומה ליצירת זהב.

תוהו ובוהו בממלכת האגדות, כל האגדות מתבלבלות ומסתבכות והסוף אינו כפי שאנו מכירים. מפקד משטרת האגדות ממנה את שני הבלשים, ג'וני וכריס, כדי לתקן את האגדות ולהשיב את הסדר על כנו ועל ידי כך להעניק לכל אגדה את סופה הטוב .

עליסה עוקבת אחרי ארנב לבן דרך מחילה אשר מובילה אותה אל ארץ הפלאות. בארץ הקסומה היא מגלה עולם מעניין אך חסר הגיון ופוגשת דמויות רבות משעשעות ומעניינות בהן הכובען המטורף, החתול החייכן, טווידל די וטווידל דם, עכבר מספר הסיפורים, האמפטי דאמפטי, הזחל הכחול ומלכת הלבבות.

דאלגו הסקרן אוהב לדמיין שהוא גיבור על, כשהוא יוצא לחיק הטבע ומגלה דברים מופלאים ומרתקים! בכל פרק דאלגו מגלה משהו חדש - צמח טורף, לטאה שמאבדת את זנבה ודג ששוחה נגד הזרם, ולצידו תמיד נמצאת גברת חילזון שעוזרת לו לפתור כל תעלומה.

כשקמי הדינוזאור בוקע מהביצה שלו, הוא פוגש את בוקה וצ'וקה – שני ברווזונים צעירים וסקרנים שנעזרים בספרייה ענקית מתחת לגזע עץ קסום, ושם מוצאים תשובות לכל השאלות שלהם. בעזרת גזע העץ הקסום קמי מגיע להרים, לים ואפילו מתחת לאדמה, ומגלה סנאים מעופפים, מושבות נמלים והמון תופעות מדהימות בטבע.

סדרת אנימציה אבסורדית ומצחיקה. הצטרפו לחבורת חיות מוטרפת בסוואנה האפריקנית: פיל שרוצה לעוף, ציפור שעושה בועות סבון באגם, ג'ירפות שאוכלות את השמש ונחש שרוצה לאכול את כולם!

מאסטר צ'ונג אי, ידידו הוותיק של ספלינטר, חולה מאוד. לפני מותו, הוא מבקש מבתו המאומצת להתאחד עם צבי הנינג'ה אשר בימים אלה התבגרו כדי להציל את האנושות מפני דרקון-לורד, אשר השתחרר מארץ החלומות ומתכוון לשלוט בעולם. בתו של צ'ונג אי - מיי ויי צ'י (אשר תיקרא בעתיד: ונוס דה מילו)

גלן מרטין הוא רופא שיניים, נשוי לג'קי ואב לקונור ולקורטני. הוא אדם אופטימי וטוב לב שחולם להתקרב יותר אל משפחתו.

אנטי סיטקום אמריקאי על שני אחים בגיל היסודי שאביהם הינו טרוריסט מכובד שמנסה להחדיר את בניו לאמונתו הכוללת התפוצצות באוטובוסים ורצח של יהודים ואמריקאים עבור הדת שלהם. זאת כמובן בזמן שאחמד וסלים עצמם לא מבינים בפוליטיקה או דת ובסך הכל רוצים לגלוש כל היום בפייסבוק ולשחק בנינטנדו שלהם.

כשכולם מפורסמים, אף אחד לא מפורסם: סלב'ס היא סדרת אנימציה עם מערכת יצירת מערכונים אינטרקטיבית מגניבה! סלב'ס הינה סדרת אנימציה סאטירית, בועטת ועוקצנית המציגה את הדמויות המוכרות לכולנו במצבים שאנימציה מאפשרת.