תוכנית הבוקר עם אורלי וגיא. כל מה שמעניין בחדשות וכל מה שחשוב מסביב - אורלי וגיא עושים לכם את הבוקר.

תוכנית אקטואליה העוסקת בתחום הכלכלה בהנחית גדי סוקניק

"מבט לחדשות" או "מבט" היא תוכנית החדשות המרכזית של הערוץ הראשון. היא משודרת ברציפות מאז ייסודה של הטלוויזיה הישראלית בשנת 1968. התוכנית מסכמת את חדשות היום באמצעות כתבות חדשותיות וקריינות מן האולפן. מתכונת התוכנית השתנתה במהלך השנים. השינויים העיקריים ניכרים בכמות הפריטים שכל תוכנית מתייחסת אליהם. המגישים המזוהים עם מבט הם,

כל מהדורות החדשות של ערוץ 10 :המהדורה המרכזית, מהדורת שישי, חדשות השבת

תוכנית אקטואליה חדשותית בהנחייתם של ירון לונדון ומוטי קירשנבאום.

ערוץ החדשות של חדשות 2 עם עדכונים שוטפים ושידורים חיים של כל תוכניות האקטואליה של חדשות 2 ועם מיטב הפרשנים בתחומי הביטחון, הכלכלה, המדיניות ושאר הנושאים הבוערים של היום

תוכנית סיכום אירועי היום של עם גיא זהר - החדשות, התחזית ורגע של נחת.

בכל שישי ערד ניר יוצא למסע מסביב לגלובוס כדי לאסוף את החדשות והסיפורים החשובים והמעניינים שבלטו במהלך השבוע. התוכנית מועברת בשידור חי בערוץ החדשות בימי שישי בשעה 16:45.

עודד בן עמי מביא אליכם למסך, מהאולפן ומהשטח, את האנשים שעושים את הכותרות בישראל. המנהיגים והאזרחים מתארחים בתכנית כדי לספר על הדרמות הכי מרגשות של היום, להגיב ולהתפתל מול המצלמה. התוכנית מועברת בשידור חי בערוץ החדשות בימי חול בשעה 18:00.

רגע לפני שהערב יורד, אורן וייגנפלד מסכם את אירועי היום בארץ ובעולם יחד עם כתבי חדשות ערוץ 2. התכנית שמספקת תמונות ראשונות מהאירועים מכאן ומהעולם וגם חידושים מעולם הרפואה, החינוך, הטכנולוגיה, התרבות, הבידור והספורט - ותחזית מזג האוויר. התוכנית מועברת בשידור חי בערוץ החדשות בימי חול בשעה 16:50.

תוכנית הצרכנות של חדשות 2. קרן מרציאנו והכתבים יסבירו לכם מה לקנות והיכן, איך לדאוג שאף מוכר לא יעבוד עליכם ומה צריך לדעת כדי להבין את השוק הכלכלי וכמובן - פינת הצרכנות של מנחם הורוביץ. התוכנית מועברת בשידור חי בערוץ החדשות בימי חול בשעה 19:30.

כבר 27 שנים ש"ערב חדש" נמצאת עם היד על הדופק, בתכנית האקטואליה הוותיקה בישראל. לדן מרגלית, שמלווה את התכנית מיומה הראשון, הצטרפו בשנים האחרונות טלי ליפקין שחק, רונן ברגמן ומיה בנגל, שמראיינים בכל יום בדקה לחמש את האנשים שעשו את החדשות. מתכנית ד"שים מהחזית של מלחמת לבנון הראשונה ב-1982, הפכה "ערב חדש"

רואים עולם היא יומן החוץ של הערוץ הראשון, המשודרת מ-1987 מדי מוצאי שבת. תחילה הגיש את התוכנית עמנואל הלפרין, ומגיש התוכנית כיום הוא יעקב אחימאיר. התוכנית נפתחת במבזק אקטואליה (המוגש לרוב על ידי דליה מזור) שלאחריו משודרות כתבות העוסקות בשלל נושאי אקטואליה ותרבות מרחבי העולם. חלק מהכתבות בתוכנית לקוחות מתוכניות אקטואליה

תמר איש שלום מסכמת את חדשות יום

תוכנית סיכום חדשות השבוע עם רביב דרוקר ועופר שלח. כל הכתבות, הדעות והשליפות מהמותן.