1 Star2 Star3 Star1 Star2 Star

חתונה מאוחרת לצפייה ישירה

חתונה מאוחרת לצפייה ישירה

קישורים ממקורות שונים

ביקורות גולשים

 1. תגובות גולשים

  הסרט מצויין,השחקנים מקסימים במיוחד ליאור אשכנזי, מוני מושונוב ורונית אלקבץ, פשוט ואמיתי.צריך לפרגן לקולנוע הישראלי.


 2. תגובות גולשים

  אם אתם מעוניינים בשעתיים של שמרנות פרימיטיבית ואווילית במידה יוצאת דופן אז חובה ללכת. כמו כן אסור להחמיץ במידה ואתם מעוניינים לחוות דיכאון, שיעמום וקוצר רוח.


 3. תגובות גולשים

  סרט נפלא, קולנוע ישראלי במיטבו, אבן חן מקומית. משה איבגי מצוין כפקיד אפרורי המואס בחייו הדלים ויוצא למסע לחיפוש עצמי במסגרת משלחת מדעית לחקר אורחות חיי הפינגווינים במדבר גובי. אלון אבוטבול מצוין בתור פינגווין. צביקה פיק נהדר בתור מדבר גובי. סרט חובה לחובבי אורניום מועשר, המיתולוגיה האצטקית והטלטאביז.


 4. תגובות גולשים

  חתונה מאוחרת הסרט הדבלי ביותר שהוקרן בעולם,אולי במשפחה שלהם זו צורת החיים {צורה מגעילה וגועלית }אבל לא כול הגרוזינים ,המשפחה שלי בכול אופן כול אחת התחתנה עים מישרצו/ה .לא התנהגו כמו שפחות ולא רקדו לפי "מזמורי" הבעל
  אני אישית נגעלית ממש מהסרט ועוד צפיתי בסרט בבית לא בקולנוע עים לא היתי מבקשת החזר על כרטיסי הסרט ,כי הסרט לא שווה שקל .
  נ,ב, סליחה לא שווה אגורה.


 5. תגובות גולשים

  דוגרי? עזבו אותכם מהעלילה השטחית, חוסר התיאום בין התנהגות הגיבורים להתנהגות אנושית מובנת כלשהי, הסוף האיום, השחקנים וסצינת המין שעדיין גורמת לי להקאות בלתי רצוניות:
  מה שהכי עצבן אותי בסרט היה שהקהל נהנה.
  תארו לכם, סנימטק חיפה, שבדרך כלל נראה כמו מליאת הכנסת בזמן חלוקת סופגניות במזנון, הקרנה שלישית ביום חול- ובכל זאת: אולם מלא (!!!) שצוחק מכל משפט סופר-שנון בגרוזינית, מזיל ריר בסצינת המין הכי טפשית שנראתה אי פעם ועוד מוחא כפיים בסוף הסרט.
  שני הסברים יש לי לדבר:
  א. בכל זאת הוא משלנו (רק בסרט ישראלי אפשר לחטט באף באמצע בלי להרגיש לא נעים).
  ב. הביקורת סוף סוף הצליחה במשימתה להשתלט על העולם.


 6. תגובות גולשים

  ד'א היום (אתמול) במעריב, שניצר, האיש שהכניס את השניצ לקליין, קטל את חתונה מאוחרת.


 7. תגובות גולשים

  בקשר לאמא 1 מסכים, הסרת באמת בנוני מינוס למרות שהאתחלה דבקה לא רעה אבל לאורך כל הסרט היא לא זזה. אה כןגם בו כמבן יש שני שפות


 8. תגובות גולשים

  זבל קולנועי בהתגלמותות, ללא כחל ושרק.


 9. תגובות גולשים

  *פלאשבק* לפני שנים רבות,גר לו עם שקוראים לו אמריקנס,והאמריקנס…


 10. תגובות גולשים

  נו, אז ראיתי את "חתונה מאוחרת". או אם להיות מדוייקת יותר, ראיתי חלקים נבחרים מהסרט.


 11. תגובות גולשים

  ודרך אגב – ראיתי את הסרט בקולנוע לב בדיזנגוף סנטר, ולפני הסרט היה טריילר ל"הכלה לבושה שחורים" של פרנסואה טריפו, באורך של יותר מ-5 דקות!
  הטריילר הכי ארוך שראיתי. באיזשהו שלב כבר חשבתי שנכנסתי לסרט הלא נכון…


 12. תגובות גולשים

  הסרט שהחזיר אותי לקולנוע הישראלי. לא בטוח שהיה צריך לסיימו כך שהוא מבליט את ההתקרנפות של הגיבור.


 13. תגובות גולשים

  סרט זיבלי לא מעניין ולא מרתק משחק טוב של רונית אלקבץ ומוני מושונוב כל השאר דבוקים לקיר. סרט מופרך ומשעמם כמו העלילה ומוגדר כהצלחה מקומית.


 14. תגובות גולשים

  סרט שעשוי באופן אמיתי וקרוב ללב,השחקנים עשו עבודה מצוינת,האמינו לי שקשה לדבר גרוזינית באןפן טבעי כפי שעשה מושונוב.חסר הליטוש האחרון בסרט שהותיר אותנו הצופים ללא אמירה והפחד(של דובר) ללכת עדהסוף. מחכים לסרט הבא…


 15. תגובות גולשים

  עלוב כמו שהקולנוע הישראלי לא ידע מימיו.הרעלת מוח קולקטיבית של כלל המבקרים הישראלים הביאה לשלל הכוכבים המנצנצים ניצנוצי שוא מעל סרט סטודנטים כושל זה.


 16. תגובות גולשים

  הסרט אחלה, אבל לא הייתי אומרת יותר מזה. הוא כניראה מציג את האמת שבחברה הגרוזינית, אך למי שלא בחברה זו – קצת קשה להתחבר. ישנם רגעים בהם הייתי שקועה, ובאמת הרגשתי מזדהה עם הדמויות וקיללתי דמויות אחרות, אך ישנם רגעים אחרים בהם הרגשתי שהסרט נמתח ושכבר הבנתי את הרעיון. אחרי הכל, סוף הסרט מעביר את המסר שהבמאי ניסה להעביר. ועצוב שהמצב הוא כזה בחברה הזאת.


 17. תגובות גולשים

  אולי בגלל הציפיות שהיו לי מהסרט בגלל כל הדיבורים עליו, ואולי כי הוא באמת מעאפן, לא ממש אהבתי… אפשר אפילו לוותר.


 18. תגובות גולשים

  סרט יפה, אבל האמת היא שלא הבנתי אותו ממש… כאילו הבסיס עצמו ברור אבל לא הבנתי מה הרעיון של הסרט… גם אם כל הכבוד לבמאי דובר קאשסווילי סצינת סקס של איזו חצי שעה באמת הייתה הכרחית? אני ממש לא חושב, ובאמת כמעט כל הסרט זה דיבורים על זיונים ועל איך לגמור ובעיניי זה פשוט לא סרט אמיתי. למה שאבא ובן ידברו על נושאי מין כאילו שזה איזה לא יודע מה… בקיצור אם היו חותכים כמה סצינות מיותרות ומוסיפים חדשות הייתי רואה את הסרט עוד פעם בשמחה.