1 Star2 Star3 Star4 Star1 Star

מצפן הזהב לצפייה ישירה

קישורים ממקורות שונים

ביקורות גולשים

 1. תגובות גולשים

  נכון לעכשיו, על פי IMDB המצפן עשה 26.1 בסופשבוע ונראה לי שזה מעט מדי לסרט בסדר הגודל שלו, והכסף שהושקע בו. הנתונים הסופיים של סוף השבוע אולי ישתנו במקצת, אבל די ברור שהוא לא סחף את הקופות. אני משער שבניו ליין כבר מורטים כמה שערות.


 2. תגובות גולשים

  מסכנה: לא לקרוא פשוט, אני ישבתי, חשבתי שהכל רץ, שהקריינות בהתחלה פשוט ספיילרה את כל הסרט,שקטעים מפוספסים, שקטעים נוספו כהמצאה בלתי ברורה של התסריטאים, ושניקול קידמן לא מתאימה לתפקיד.
  ואחי, שלא קרא את הספר ולא כלום, יצא בהרגשה של שרה"ט הבא בקטן, נהנה, אקשן, ההסברים היו בסדדר מבחינתו.


 3. תגובות גולשים

  מסכים לחלוטין למרות שקראתי את הספר, תוך כדי הצפיה ההרגשה היתה שאני רואה איזה מין קווסט מחשב מוסרט או אולי סדרת אנימה זולה בהם שום דמות לא קיימת קיום עצמאי, וכל פיסת טקסט נאמרת רק אם היא תורמת לידע של הגיבורה על העולם. במיוחד צרם לי הקטע בו גברת קולטר מסבירה לליירה על המגיסטריום: בלתי אפשרי להאמין שליירה לא יודעת דבר על הגוף ששולט בכל העולם בו היא חיה. בגלל לחץ הזמן לא ניתן מניע סביר לשום דמות: מעשיה ומניעיה של גברת קולטר של הסרט הגיוניים בערך כמו המניעים של מפקד קוברה או של זעם הרשע מ"בינבה". והכי צרם היה קולו של איאן מקאלן בתור הדוב המשורין, שיותר מכל הזכיר לי את שחקן התאטרון המפורסם, מר גדעון להב, מ"הרצועה" בביפ. לפחות האפקטים הם לחלוטין Shiny!


 4. תגובות גולשים

  לכל המגיבים יהיה המשך לסרט? תודה מראש.


 5. תגובות גולשים

  כריס וויץ מזכיר לי בצורה מורבידית את סיילר מהירוז.
  בכל מקרה, זה שהסרט כיסה 80% מהכנסותיו זה חדשות טובות לדעתי.
  הרי, מפה אפשר רק להשתפר.


 6. תגובות גולשים

  כמו ילדה בחנות ממתקים בתור חובבת ממתקים מושבעת קשה לי שלא להתרגש כל פעם מחדש כשאני נכנסת לחנות ממתקים, במיוחד אם היא גדולה וחדשנית ומציעה מבחר מתחדש ומעודכן של התענוג המשמין האחרון.
  בכל פעם אני סוקרת את החנות מקצה אל קצה, מתענגת על הממתקים המוכרים ומסתקרנת לגבי ההפתעות החדישות.
  לא משנה, אני תמיד יוצאת משם עם חור בכיס ושקית מפוצצת הפתעות טעימות.
  אותו הדבר אני מרגישה לגבי סרטי פנטזיה.
  ראיתי כל כך הרבה מהם אבל לעולם לא נמאס לי לגלות עולמות חדשים.
  לכל עולם יש משהו חדש ומלהיב להציע לי ובמשך שעה וחצי עד שלוש שעות אני נעלמת למסע קסום.
  כמובן שיש מסעות שקסומים יותר מאחרים, אבל כולם הם חוויה מרגשת, בגלל שאני מכורה לקולנוע ופחות לספרים, לא מכירה את הרקע של רוב אותן עלילות ולכן אין שום דבר שיפגום בהנאה שלי מהדרך.
  למצפן הזהב הגעתי דרך אותה מנטרה שאני תמיד משננת לעצמי "אם לסרט יש יותר מ10 פוסטרים, הוא הסרט בשבילי", כי מבחינתי ההגיון אומר שהסרט עמוס דמויות ומאורעות ולכן הוא סרט ששווה צפייה, לפחות כך אני מקווה.
  מצפן הזהב לקח אותי לטיול בעולם שלא הכרתי, בעולם קסום של אנשים ובעלי חיים שחולקים נשמה אחת (משהו שאני אישית יכולה להזדהות איתו), מכשפות טובות ויפות, דובים מלכים, אבק קסום ומיסתורין.
  נהנתי מכל רגע, ושאבתי בתדהמה כל פרט קטן שיכולתי.
  רציתי לדעת עוד עוד ולחוות כמה שאפשר מפיסת הקסם הטהור הזה.
  הויזואליות מדהימה, הדמויות מטריפות והקצב סוחף.
  ברור לי שיהיה לפחות עוד סרט המשך אחד ואני בהחלט אצפה לראות גם אותו.


 7. תגובות גולשים

  הסרט היה חביב ובהחלט הורגש שניסו לדחוס כמה שיותר דמויות ועלילות על חשבון איכות. המכשפה – כמו שרד תיאר – מדגימה את זה הכי טוב.


 8. תגובות גולשים

  היה נחמד במצפן הזה'ב ממש יפה. היה נחמד וראיתי בקולנוע במצפן הזהב היה יפה מאוד.היה ארוךך מעט שעתיים בסרט.ואוו מעציב פעולה יפה זה מוצא חן עייני ממש
  אני חושבת שצריך להמשיך "מצפן הזה"ב יהיה 2 ולא בטוח.
  ושמעתי שיש ספרה של במצפן הזה"ב סיפור וכולם תמיד מעניינים לקרוא ספרה של "מצפן הזה"ב.ניקול קידמן שחקנית הכי טוב ומומחה טוב כמו האמת.


 9. תגובות גולשים

  היה לי כיף. קראתי את שני הפרקים הראשונים בספר הראשון, ובהחלט הרגשתי שמנסים לדחוס המון פעילות למעט מאוד זמן, אבל היה נורא נחמד. האנימציה מרהיבה, העלילה סבבה, ועכשיו הקריאה של הספר עוד יותר נחמדה לי.
  מה שכן, היה נחמד להתרגש מזה ששון קונרי מדבב את יוריק, ואז לתהות האם זה באמת שון קונרי, להחליט שזה בעצם גנדאלף, ואז לבלות עד שארית הסרט בניסיון להיות בטוחה בעניין, לפני הקרדיטים.


 10. תגובות גולשים

  בעולם של ליירה כאשר הילד נולד איך הדמון שלו מגיע לעולם בדיוק?